Слухати

УПЦ МП не підтримує перенесення святкування Різдва на 25 грудня

02 січня 2016 - 13:54
Архієпископ Запорізький і Мелітопольський Лука на прес-конференції із запорізькими журналістами сказав, що перенесення дати Різдва — це спроба розколоти українське суспільство
УПЦ МП не підтримує перенесення святкування Різдва на 25 грудня / Новини на Громадському радіо

luka.jpg

Архієпископ Лука / news.church.ua
Архієпископ Запорізький і Мелітопольський Лука (УПЦ МП)
news.church.ua

Так він прокоментував заяву секретаря РНБО Олександра Турчинова про перенесення святкування Різдва Христового з 7 січня на 25 грудня, повідомляє Інформаційний відділ Української православної церкви (в підпорядкуванні Московському патірархату). 

За його словами, святкування Різдва 7 січня для православних віруючих — давня традиція і немає сенсу переносити свято нібито для євроінтеграції. 

«Ця заява підірвала суспільство. Є традиція, за якою ми живемо. Якщо перенесемо свято — ми втратимо свою традицію і нову не знайдемо. Люди намагаються розколоти суспільство. Ця ідея не від Бога. Наша Церква живе за своїм календарем, і ми будемо святкувати за своїм календарем і в майбутньому. Знову суспільство ділиться на своїх і чужих, на чорних і білих», — зазначив владика Лука.

25 грудня 2015 року Секретар Ради з Національної безпеки і оборони Олександр Турчинов запропонував перенести святкування Різдва в Україні з 7 січня на 25 грудня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+