Слухати

Макіївка залишилась без газу через аварію

03 січня 2016 - 18:53
Місто Макіївка (350 тисяч населення до війни) залишилась без газопостачання. Газовики радять злити воду з котлів і колонок, а також перекрити крани перед газовими приладами
Макіївка залишилась без газу через аварію / Новини на Громадському радіо

gazopostachannya_0.jpg

У селі Дружба на Донеччині відновили газопостачання / svetlovodsk.com.ua
Газова конфорка
svetlovodsk.com.ua

В групах ВКонтакте повідомляється, що газ пропав після стрибка напруги в місті. 

Лариса Толстикіна, котра назває себе главою міської адміністрації, повідомила журналістам, що відбулося аварійне відключення.

«Аварійне відключення відбулось, повністю відімкнені усі споживачі і котельні. Бригади уже працюють, протягом години почнуть підключати», сказала вона агентству ДАН.

Повідомляють, що практично неможливо додзвонитись на гарячу лінію міськгазу, там не беруть слухавку. Ті, хто все ж таки змогли отримати інформацію від газовиків, кажуть, що нічого невідомо про відновлення газопостачання. Нібито сталася аварія на газорозподільчій станції.

В соцмережах пишуть, що газовики нібито кажуть — ремонт не забере багато часу. На всяк випадок вони радять злити воду з котлів і колонок, та перекрити крани перед газовими приладами. 

В перекличках у соцмережах мешканці Макіївки повідомляють про припинення постачання газу. Зокрема нема газу, нібито, в наступних районах: Шлях Ілліча, Східний, Даки, центр міста, Зелений, Кіровська сторона, Західна.

Користувачі соцмереж повідомляють про теплі батареї. Водночас вони пишуть, що на вулиці 20-градусний мороз.

В соцмережах користувачі звертаються до усіх макіївчан: перевірте, чи не залишились у вас ввімкненими газові конфорки! Якщо ви не закрутили конфорку, то при відновлення подачі газу, це наражає ваше життя на небезпеку! Якщо знову подадуть газ, ви або можете задихнутися, або моде статися пожежа.

В деяких районах міста, як повідомляють у ВКонтакті, є проблеми з електрикою та мобільним зв’язком.

Макіївка відноситься до тих територій Донбасу, що їх не контролює український уряд.

Перебої з постачанням газу в Макіївці та Донецьку були в жовтні, коли падав тиск у газопроводі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+