Слухати

Замерзання Азовського моря сильно ускладнить морські перевезення до Криму — експерт / Новини на Громадському радіо

Замерзання Азовського моря сильно ускладнить морські перевезення до Криму — експерт

03 січня 2016 - 19:27
Через сильні морози замерзає Азовське море, що може призвести до серйозних труднощів у навігації Керченським проливом та морських перевезеннях до Криму з Кубані та портів на Дону

Про це повідомляє керівник проекту в «Майдан Закордонних Справ» та головний редактор порталу BlackSeaNews Андрій Клименко на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, до 5-6 січня 2016 року при такій погоді замерзне вся Таганрозька затока Азовського моря й там починається льодова навігація.

«Вже працюють 4 криголама. Вже вводяться з 4 січня обмеження по класу судів — до плавання допускаються судна, що мають льодовий клас не нижче Ice-1 і з запасом палива, води й продовольства не менш ніж 14 ходових діб. Забороняється плавання баржебуксірних составів й будь-які буксирувальні операції. Важко прогнозувати, що буде в Керченській протоці, але там сьогодні теж мороз 10 градусів. Наприкінці першого тижня січня очікується невелике потепління, а потім знову морози. Це неминуче призведе до серйозних труднощів у морських перевезеннях до Криму з Кубані і портів річки Дон», — пише Андрій.

 

 

К 5-6 января 2016 по такой погоде замерзнет весь Таганрогский залив Азовского моря, там начинается ледовая навигация. Та…

Опубліковано Andrii Klymenko 2 січня 2016 р.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+