Слухати

Жителям Запоріжжя вдалося врятувати життя вуличного песика

03 січня 2016 - 11:07
"Не стесняйтесь спасать собак", — зворушливе відео про врятовану собачку
Жителям Запоріжжя вдалося врятувати життя вуличного песика  / Новини на Громадському радіо

Історію, як вдалося врятувати вуличного собаку від смерті, опублікував у соцмережі запорізький журналіст Максим Щербина, котрий також робить регіональні репортажі для «Громадського радіо».

«А еще в прошлом году мы с Яна Сасина спасли целую собаку. Это сейчас понятно, что история с хорошим концом. Но в октябре нам так не казалось. Не стесняйтесь спасать собак. Потраченные деньги, нервы и время окупятся тем, что вы получите, может быть, вредного, но очень настоящего друга», — закликав автор відео під назвою «Історія собаки Каррі».

 
История собаки по кличке Карри

А еще в прошлом году мы с Яна Сасина спасли целую собаку. Это сейчас понятно, что история с хорошим концом. Но в октябре нам так не казалось.Не стесняйтесь спасать собак. Потраченные деньги, нервы и время окупятся тем, что вы получите, может быть, вредного, но очень настоящего друга.Инстаграм нашего зверинца: https://www.instagram.com/4dogs_4cats/

Опубліковано Максимом Щербиною 2 січня 2016 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+