Слухати

Флешмоб від Мін'юсту: свідоцтва про народження видавали в пологових будинках

04 січня 2016 - 16:32
4 січня о 13.00 Міністерство юстиції ініціювало всеукраїнський флешмоб з приводу пілотного проекту з видачі свідоцтв про народження безпосередньо у пологових будинках
Флешмоб від Мін’юсту: свідоцтва про народження видавали в пологових будинках / Новини на Громадському радіо

_dsc8660-tmb-360x240.jpg

Флешмоб Мін'юста / Мін'юст
Флешмоб Мін’юста
Мін’юст

Про це повідомляє прес-служба відомства.

За словами першого заступника Міністра юстиції Наталії Севостьянової, сьогодні у 22 регіонах країни, де вже працює один із найпопулярніших сервісів Мін’юсту – вручення свідоцтв про народження безпосередньо в пологому будинку – одночасно проводився флешмоб із вручення перших документів малюків молодим мамам, які народили у період з 31 грудня по 3 січня.

Начальник Головного територіального управління юстиції у Києві Станіслав Куценко у свою чергу подякував усім, хто причетних до запуску цього пілотного проекту.

«Віднині матір за одну добу може отримати свідоцтво про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку. Це є першим вагомим крок до створення Онлайн будинку юстиції, який передбачає отримання послуг юстиції онлайн, навіть, не виходячи з дому», – зазначив він.

У перший робочий день нового року Наталія Севостьянова вручила свідоцтва шістьом малюкам, які народилися напередодні у Київському пологовому будинку №1. Серед них була й 1 двійня.

Начальник Головного територіального управління юстиції в Миколаївській області Роман Возняк у Миколаївському пологовому будинку №2 також урочисто вручив батькам свідоцтва про народження діток, які народилися з 31 грудня по 3 січня. Цих малюків 15.

Свідоцтва також вручали у Рівному:

«У наших пологових будинках вже вручено 200 свідоцтв. Ми підтримуємо ініціативу та долучаємося до привітань, – наголосила начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Неля Ковальова.

За словами Севостьянової всі українці вже на практиці можуть спробувати нові зручні сервіси Мін’юсту: зареєструвати нерухомість та бізнес, отримати онлайн документи з реєстрів, і послуги, які Міністерство юстиції передало місцевим органам влади та нотаріусам.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+