Слухати

РФ повністю зупинила транзит товарів з України через свою територію / Новини на Громадському радіо

РФ повністю зупинила транзит товарів з України через свою територію

04 січня 2016 - 19:11
Станом на 4 січня діє заборона на перевезення українських товарів через територію Росії

Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

«Дана заборона Російської Федерації є непрозорою, невиправданою та такою, що має дискримінаційний характер. Таким чином, російською стороною порушено свої зобов’язання, зокрема, взяті в рамках Світової організації торгівлі та Договору про зону вільної торгівлі від 18.10.2011 р.», — йдеться в повідомленні.  

У Міністерстві нагадали, що президент й уряд Росії рішеннями від 1 січня 2016 встановили, що транзит українських вантажів у Казахстан здійснюється тільки через один автомобільний й один залізничний пункти пропуску на російсько-білоруському кордоні під Смоленськом і тільки при наявності пломб, підключених до супутникової системи ГЛОНАСС, та облікових талонів у водіїв.

«На даний час Оперативний штаб реагування здійснює постійний моніторинг ситуації з імпортом до Російської Федерації та транзитом її територією. Водночас Міністерством інфраструктури України із зацікавленими підприємствами опрацьовуються «альтернативні» шляхи транзиту», — додають у Мінекономрозвитку.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+