Слухати

В Макіївці через відсутість газу зробили пункти обігріву, де наливають чай

04 січня 2016 - 15:08
У підконтрольній бойовикам Макіївці з'явився список пунктів обігріву. Стаціонарні пункти на базі територіальних центрів працюють з 8 до 16.00. За прогнозом погоди, сьогодні вночі у Макіївці буде -24 С
В Макіївці через відсутість газу зробили пункти обігріву, де наливають чай / Новини на Громадському радіо

У групі Макіївки у Вконтакте опублікували повний перелік стаціонарних і пересувних пунктів обігріву для громадян Макіївки.

«Близько 20 стаціонарних і пересувних пунктів обігріву розгорнуті на території міста Макіївки. Стаціонарні пункти на базі територіальних центрів працюють з 8 до 16.00. Тимчасові теплопункти на базі міських лікарень і пересувні намети МНС працюють цілодобово. У всіх пунктах обігріву громадянам надається гаряче питво», — зазначається в повідомленні. 

За даними порталу «Синоптик», сьогодні в Макіївці до вечора температура знизиться до -24.

bezymyannyy_42.png

Погода в Макіївці / Громадське радіо
Погода в Макіївці
Громадське радіо

Тимчасові пункти обігріву для короткочасного перебування громадян у міських лікарнях (цілодобово):

Клінічна Руднична лікарня (приймальне відділення)

Міська лікарня № 2 (приймальне відділення)

Міська лікарня №4 (терапевтичне відділення)

Міська клінічна лікарня № 5 (приймальне відділення)

Міська лікарня № 6 (санітарний пропускник)

Міська лікарня № 7 (інфекційне відділення)

При зверненні в даний пункт всі нужденні при необхідності можуть отримати кваліфіковану медичну допомогу і гаряче питво.

Пункти обігріву на базі терцентрів

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) адміністрації Центрально-Міського району міста Макіївки (86 106, м Макіївка, вул. 301 Донецької дивізії, б.7).

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) адміністрації Кіровського району міста Макіївки (86 105, м Макіївка, ул.Чудская, д.17).

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) адміністрації Червоногвардійського району міста Макіївки (86 114, м Макіївка, вул. Лікарняна, д.1а-2).

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) адміністрації Гірницького району міста Макіївки (86 156, м Макіївка, м-н Зелений, д.31а).

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) адміністрації Радянського району міста Макіївки (86 141, м Макіївка, 2-й мікрорайон, буд.1).

Час роботи пунктів обігріву з 8.00 до 16.00.

Пересувні пункти обігріву МНС (працюють цілодобово)

Центрально-Міський район:

вул. Бабаріна, АС «Плеханівська

селище ш-ти ім. Бажанова, перетин вулиць Ярошенко і Монтажна, площа перед ДК ш-ти ім.Бажанова

вул. Менделєєва, 33, територія Дитячої лікарні

Гірницький район:

селище ш-ти Леніна, пр. Генерала Данилова, 20 б, майданчик перед супермаркетом «Фієста»

Мікрорайон Зелений, площа перед пам’ятником «Танк»

Червоногвардійський район:

селище Східний, вул. Коккинаки, 66

Всі, хто звернувся громадяни будуть забезпечені гарячим чаєм. Представники МНС здійснюють чергування в наметах цілодобово.

Раніше «Громадське радіо» передавало повідомлення представників так званої влади Макіївки про те, що вони обіцяють протягом трьох днів увімкнути газопостачання, та опублікували графік постачань.

Нагадаємо, місто Макіївка (350 тисяч населення до війни) залишилась без газопостачання. Газовики радять злити воду з котлів і колонок, а також перекрити крани перед газовими приладами. В групах ВКонтакте повідомляється, що газ пропав після стрибка напруги в місті. Лариса Толстикіна, котра називає себе главою міської адміністрації, повідомила журналістам, що відбулося аварійне відключення.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+