Слухати

ВР відклала на 2017 р. зміни, необхідні для безвізового режиму з ЄС — Чумак

04 січня 2016 - 12:08
У прийнятому законі про бюджет відтермінували до 2017 року електронне декларування, яке є нашим головним обов'язком в частині отримання безвізового режиму, пише Віктор Чумак
ВР відклала на 2017 р. зміни, необхідні для безвізового режиму з ЄС — Чумак / Новини на Громадському радіо

Про це повідомив у соцмережі заступник Голови Комітету у Верховна Рада України Віктор Чумак, який є одним з трьох членів Національного агенства із запобігання корупції (НАЗК).  

«В прийнятому законі про бюджет з’явився пункт, про який ніхто не чув в залі, не впевненний що чули про нього і на засіданні комітету, але це перевіримо за стенограмою. Цей самий пункт відтерміновує на рік початок дії нової системи фінансового контролю, яка передбачена Законом Про запобігання корупції і яка вводиться в дію рішенням НАЗКЩо б ви розуміли, що ця система передбачала декларування всіх активів декларанта в електронному вигляді в тому числі і наявних цінностей та готівкових коштів.  Саме оцінювання активів повинно стати ґрунтом для визначення можливого незаконного збагачення і початком процесу перевірок стилю життя», — написав він.

За його словами, хтось, поки нам невідомий, хоче відтермінувати ці процеси ще на один рік. Але саме електронне декларування, а не фізичний початок роботи НАЗК є нашим головним обов’язком перед ЄС в частині отримання безвізового режиму.

 

Не хотів починати рік із #зради, але куди дітися, якщо тут #зрадіще.В прийнятому законі про бюджет з’явився пункт про …

Опубліковано Віктором Чумаком 4 січня 2016 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+