Слухати

Бойовики привозять нових снайперів, як на сафарі — боєць за 72 м від ворога

05 січня 2016 - 16:44
У мережі з'явилося відео з шахти Бутівка — крайньої позиції українських військових перед Донецьком
Бойовики привозять нових снайперів, як на сафарі — боєць за 72 м від ворога / Новини на Громадському радіо

Прес-центр штабу АТО відвідав шахту Бутовка, що знаходиться за 72 м від ворожих позицій. Про це повідомляється на офіційному каналі Військового телебачення в YouTube.

«Там ротації бувають, привозять нових снайперів, які як на сафарі. Приїхав – треба простріляться. Я так розумію, в них частенько ротації там. Слухи ходять, що там і російські військові є, і місцеві, і буряти», — говорить один з військовослужбовців про противника.

«В октябре-ноябре ночью пытались к нам подлезть. Я не знаю, может с целью разминирования, или наоборот. Был двухсотый с их стороны. Вытащили к нам на госпиталь», — розповідає інший боєць ВСУ.

56 677.png

Шахта Бутівка /
Шахта Бутівка

12_1.png

Усі дерева без верхівок: обстріляні /
Усі дерева без верхівок: обстріляні

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+