Слухати

На Слов'яносербській залізничній станції пролунало два вибухи

05 січня 2016 - 21:06
На залізничній станції Слов'яносербська, яка відноситься до Лозовської селищної ради пролунало два вибухи
На Слов’яносербській залізничній станції пролунало два вибухи / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє підконтрольне Луганську інтернет-видання «Исток» з посиланням на самопроголошену адміністрацію Слов’яносербська.

За словами очевидців на станції пролунало два вибухи. Перший був несильний — спрацював вибуховий пристрій, який був розташований на залізничному полотні.

Через 15 хвилин пролунав потужніший вибух. Зазначається, що його епіцентром стала урна, яка знаходилась на майданчику очікування. Внаслідок цього було вибито вікно у кабінеті чергового станції, він уламків постраждали стіни будівлі.

За інформацією самопроголошеного голови Слов’яносербської адміністрації Антона Загороднюка, за цим фактом проводиться розслідування.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+