Слухати

Розпочалося засідання з розгляду апеляції по арешту Геннадія Корбана

05 січня 2016 - 14:44
Корбана привезли до зали суду, на вигляд йому краще: за ґратами він стоїть, інколи ходить, пошепки перемовляється з людьми
Розпочалося засідання з розгляду апеляції по арешту Геннадія Корбана  / Новини на Громадському радіо

У Києві розпочалося судове засідання з розгляду апеляційної скарги захисту Геннадія Корбана на рішення Дніпровського районного суду міста Києва про застосування політику запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

«Судове засідання перенесено на 13 січня. З’ясовуватимуть чи було втручання в систему автоматичного розподілу справ, потім розглядатимуть відвід», — повідомив нардеп Андрій Денисенко з зали засідання.

12 373 391_1 675 656 316 039 077_3 454 603 705 753 948 507_n.jpg

Підозрюваний на ногах / Ольга Дикая
Підозрюваний на ногах
Ольга Дикая

Пряма трансляція нижче. Зараз захист подає клопотання про відвід судді, пише народний депутат, друг Корбана, Андрій Денисенко.

 

Адвокати Мірошник і Самарець заявляють відводи суддям Масенку (головуючий) і Глиняному.Першому на підставі заяв нардепа…

Опубліковано Андрієм Денисенком 5 січня 2016 р.

 

Апеляційне засідання почалося. Настрій бойовий.

Опубліковано Андрієм Денисенком 5 січня 2016 р.
 

Громадськість пустили в залу

Опубліковано Андрієм Денисенком 5 січня 2016 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+