Слухати

Тіло загиблого у Лук'янівському СІЗО в'язня не показують родичам — нардеп

05 січня 2016 - 13:50
Тіло Макара Колесникова, який загинув у Лук'янівському СІЗО в новорічну ніч, відмовились показати представнику його родичів. "Діагноз" в'язня також змінився
Тіло загиблого у Лук’янівському СІЗО в’язня не показують родичам — нардеп / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє нардеп  Ігор Мосійчука, який зараз на лікуванні, але його помічники займаються цією справою.

«Сьогодні мої помічники разом з повноважним представником рідних загиблого за незрозумілих обставин у Лукянівському СІЗО політв’язня Макара Колесникова відвідали морг на вул. Оранжерейній, де зберігається тіло Макара. Метою було оглянути тіло загиблого політв’язня, а також зареєструвати моє депутатське звернення, згідно якого забороняється кремували тіло Колесникова до проведення незалежної судово-медичної експертизи і без згоди родичів», — написав депутат. 

За його словами,  працівники моргу тікали від помічників та журналістів.

«В результаті: тіло Макара показувати адвокату його родичів Віктору Смалію та моїм помічникам категорично відмовились через, нібито, відсутність на місці керівництва моргу, моє депутатське звернення було зареєстрованане з 10 спроби і тільки через присутність представників ЗМІ. Коли хтось щось приховує, то одразу виникають підозри, що є що приховувати. В даному випадку, ми переконані, що приховують справжні обставини вбивства політв’язня Макара Колесникова. Саме через це ми докладатимемо максимальних зусиль для з’ясування і покарання винуватців цієї жахливої трагедії», — додається в повідомленні.

669 795_w_800.jpg

Макар Колесников /
Макар Колесников

 

Сьогодні мої помічники разом з повноважним представником рідних загиблого за незрозумілих обставин у Лукянівському СІЗО …

Опубліковано Ігором Мосійчуком 5 січня 2016 р.

Народний депутат Ігор Луценко в той час повідомляє, що керівництво СІЗО «змінило» діагноз загиблому в’язню.

«Дізналися від керівництва ізолятору, що, виявляється, уже відбувся розтин тіла у морзі на Оранжерейній, і що експерти встановили причину смерті – геморагічний панкреатит. Нагадаю, що раніше мова йшла про серцевий напад», — повідомив він.

 

Сьогодні відвідали Лук’янівське СІЗО, у котрому на цей Новий рік помер Макар Колесніков, котрий разом з побратимами нама…

Опубліковано Igor Lutsenko 4 січня 2016 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+