Слухати

Тіло загиблого у Лук'янівському СІЗО в'язня не показують родичам — нардеп

05 січня 2016 - 13:50 493
Тіло Макара Колесникова, який загинув у Лук'янівському СІЗО в новорічну ніч, відмовились показати представнику його родичів. "Діагноз" в'язня також змінився

Про це повідомляє нардеп  Ігор Мосійчука, який зараз на лікуванні, але його помічники займаються цією справою.

«Сьогодні мої помічники разом з повноважним представником рідних загиблого за незрозумілих обставин у Лукянівському СІЗО політв’язня Макара Колесникова відвідали морг на вул. Оранжерейній, де зберігається тіло Макара. Метою було оглянути тіло загиблого політв’язня, а також зареєструвати моє депутатське звернення, згідно якого забороняється кремували тіло Колесникова до проведення незалежної судово-медичної експертизи і без згоди родичів», — написав депутат. 

За його словами,  працівники моргу тікали від помічників та журналістів.

«В результаті: тіло Макара показувати адвокату його родичів Віктору Смалію та моїм помічникам категорично відмовились через, нібито, відсутність на місці керівництва моргу, моє депутатське звернення було зареєстрованане з 10 спроби і тільки через присутність представників ЗМІ. Коли хтось щось приховує, то одразу виникають підозри, що є що приховувати. В даному випадку, ми переконані, що приховують справжні обставини вбивства політв’язня Макара Колесникова. Саме через це ми докладатимемо максимальних зусиль для з’ясування і покарання винуватців цієї жахливої трагедії», — додається в повідомленні.

669 795_w_800.jpg

Макар Колесников /
Макар Колесников

 

Сьогодні мої помічники разом з повноважним представником рідних загиблого за незрозумілих обставин у Лукянівському СІЗО …

Опубліковано Ігором Мосійчуком 5 січня 2016 р.

Народний депутат Ігор Луценко в той час повідомляє, що керівництво СІЗО «змінило» діагноз загиблому в’язню.

«Дізналися від керівництва ізолятору, що, виявляється, уже відбувся розтин тіла у морзі на Оранжерейній, і що експерти встановили причину смерті – геморагічний панкреатит. Нагадаю, що раніше мова йшла про серцевий напад», — повідомив він.

 

Сьогодні відвідали Лук’янівське СІЗО, у котрому на цей Новий рік помер Макар Колесніков, котрий разом з побратимами нама…

Опубліковано Igor Lutsenko 4 січня 2016 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+