Слухати

Вже зареєстровано законопроект, який скасовує правку в бюджеті — Гройсман

05 січня 2016 - 15:12
Законопроект, яким відміняється правка у Держбюджеті щодо відтермінування електронного декларування до 1 січня 2017 року, уже зареєстрований у Верховній Раді
Вже зареєстровано законопроект, який скасовує правку в бюджеті — Гройсман / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє спікер парламенту Володимир Гройсман на своїй сторінці у соцмережі. 

«Сьогодні вже зареєстровано законопроект, яким відміняється правка у Держбюджеті щодо відтермінування електронного декларування до 1 січня 2017 року. Повністю підтримую цю ініціативу — я проти будь-якого відкладення на майбутнє заходів щодо запобігання та боротьби з корупцією. Переконаний, Верховна Рада проголосує за відповідне рішення. Хочу до речі зазначити, що ми пішли на це ще раніше — у апараті Верховної Ради всі керівники підрозділів вже публікують декларації і біографії на сайті з 2015 року», — зазначив спікер Верховної Ради.

 

Сьогодні вже зареєстровано законопроект, яким відміняється правка у Держбюджеті щодо відтермінування електронного деклар…

Опубліковано Volodymyr Groysman 5 січня 2016 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+