Слухати

Активіст добився освітлення залізничного моста в Херсоні / Новини на Громадському радіо

Активіст добився освітлення залізничного моста в Херсоні

06 січня 2016 - 11:29
Активіст звернувся до нардепа, і після написання запиту до начальника Одеської залізниці, освітлення моста через залізницю у Херсоні було зроблене

Про це повідомляє активіст Олександр Рудоманов, який зараз активно займається написанням запитів до «Укрзалізниці» з різних питань.

«Я доволі таки часто буваю в Херсоні, і їду звісно туди Укрзалізницею,як наслідок — дорога з вокзалу ставала цікавіша внаслідок відсутності освітлення сходів і проходу до моста через залізничні колії. Взагалі нічого майже не було видно. Благо я ходжу з ліхтариком. ‪#‎ЗРАДА‬, подумав я і вирішив добиватись освітлення», — ділиться історією активіст.

Так як вся ділянка (підхід до моста і сам міст) мають різних балансоутримувачів, а спіткнутись в ямі куди краще, ніж впасти зі сходів моста — для себе він  пріоритетом вибрав освітлення сходів і проходу через міст.

Хлопець описав свій алгоритм дій:

«1) Звернення на Херсонську міськвиконком з проханням зробити освітлення на підходу і мосту. Відповідь по підходу надана, по мосту перенаправили на УЗ.
2) Потім я зробив запит на електронну приймальню одеської залізниці — хто є балансоутримувачем цього моста. Відповідь прийшла наступна: Залізобетонний пішохідний міст 192км ПК2 ст. Херсон знаходиться на балансі та обслуговується Херсонською дистанцією колії Одеської залізниці.
3) Запис в книгу скарг вокзалу — прийшла відповідь, що вже капремонт заплановано на 2016 рік. Але що робити зараз пенсіонерам та іншим громадянам, котрі їздять поїздами та дизелями?»

За словами активіста, було вирішено напряму на начальника Одеської Залізниці зробити депутатське звернення від Андрія Іллєнко з викладенням фактів та проханням зробити освітлення.

«Освітлення є, підключено за резервною схемою. При достатньому фінансуванні буде капремонт освітлення в наступному році», — резюмує активіст та ділиться фото.

535 163_10 201 208 928 142 412_1 127 641 858 360 638 888_n.jpg

Відповідь на запит / Олександр Рудоманов
Відповідь на запит
Олександр Рудоманов

 

 

Як я добився освітлення залізничного моста в Херсоні.Вокзал. Херсон. Міст через колії.Я доволі таки часто буваю в Хер…

Опубліковано Олександром Рудомановим 6 січня 2016 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+