Слухати

Біля стіни Донецького ВНЗ, де раніше був барельєф Стуса, з'явилися квіти

06 січня 2016 - 16:00
Фото опублікувала дівчина, яка поклала їх туди у передноворічну ніч
Біля стіни Донецького ВНЗ, де раніше був барельєф Стуса, з’явилися квіти / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє користувачка соцмережі Станіслава Орловська.

«Первое о чем хочу рассказать, это практически «террористический акт», который я позволила себе 31 декабря. Мы встретились с подругой, которая тоже приехала домой на нг и решили пройтись по драгоценным сердцу местам», — пише дівчина.

За її словами, вони прийшли до місця, де раніше був розміщений барельєф Василя Стуса. 

«Я купила ему цветы и решила, что если оккупанты его снесли и считают, что его там нет, это совсем не значит, что его там действительно нет. Ибо им свойственно видеть то, чего нет, и не видеть то, что очевидно любому вменяемому человеку. В общем, поздравила я Стуса с НГ от нас всех. Передала приветы. Он тоже всем передавал, сказал: «Як добре те, що смерті не боюся. От їм черговий раз здається, що вони мене черговий раз вбили, але ж ми з вами знаємо, що треба робити, коли щось здається…») Такие дела. С наступающим всех Рождеством!», — зазначила вона.

12 509 609_1 031 084 026 959 204_9 077 591 281 783 607 338_n.jpg

Таким був Стус до окупації / С. Орловська
Таким був Стус до окупації
С. Орловська

5 травня 2015 року барельєф на часть Василя Стуса було демонтовано зі стіни корпусу Донецького університету. Барельєф перебував на цьому місці з 2001 року.

Подрыв скрепов или с Новым Годом, Стус!) Я пока была в Донецке, не успевала постить свои впечатления/приключения. Поэт…

Опубліковано Stanislava Orlovska 6 січня 2016 р.

Сьогодні, на 78-му річницю від дня народження Стуса, «Громадське радіо» розмістило на сайті аудіозаписи 1960х років, на яких сам Василь Стус читає деякі свої вірші.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+