Слухати

Інтернет-відеоканал Netflix оголосив, що працює в Україні (крім Криму) / Новини на Громадському радіо

Інтернет-відеоканал Netflix оголосив, що працює в Україні (крім Криму)

06 січня 2016 - 23:51
Американський канал відео на вимогу, що працює в інтернеті, оголосив, що доступний тепер у 190 країнах світу, включно з Україною. Однак його немає у Криму через обмеження, що накладені урядом США

Компанія повідомила у своєму прес-релізі, що від 6 січня 2015 року вона працює іще в 130 країнах світу. Про це заявив співзасновник компанії і її виконавчий директор Рід Гейстінґз  (Reed Hastings).

«Сьогодні ми стали свідками народження нової глобальної телевізійної інтернет-мережі», сказав Гейтінґз. «Після цієї презентації споживачі по цілому світі, від Сінґапуру до Санкт-Петербурґу, від Сан-Франциско до Сан-Паоло зможуть насолоджуватися телепрограмами і кіно одночасно, при цьому чекати більше не треба. За допомоги інтернету, ми віддаємо в руки споживачі владу переглядати коли завгодно, де завгодно і на будь-якому пристрої». 

Україна згадана в переліку країн, де новий сервіс буде доступний, хоча на сьогодні він не мовить ані на українській, ані на російській мовах. У більшості нових країн він є лише в англомовному варіанті, хоча загалом Netflix повідомляє, що працює 17-ма мовами, включно з арабською, китайською (спрощений та традиційний варіанти), корейською, тощо.

Компанія повідомляє, що наразі не працює в Криму, так само як і в Північній Кореї чи Сирії — через обмеження, накладені американським урядом.

За місячну абонентську плату Netflix пропонує серіали, такі як «Шибайголова» (Marvel’s Daredevil), «Джессіка Джоунз», «Наркос», «Сенс8», «Марко Поло», а також каталог ліцензованих телефільмів і шоу.

Компанія опублікувала рекламний ролик, присвячений запуску глобального сервісу англійською мовою, в який включено один кадр з фільму про український Євромайдан (цей кадр на 2 хвилині 14 секунді ролика).

 

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+