Слухати

Митниця безкоштовно даватиме сертифікати на товари за 3 дні — Мінекономіки

06 січня 2016 - 16:34
З 1 січня 2016 року починає діяти зона вільної торгівлі між Україною та ЄС. Крім зниження увізних мит сторонами це призведе і до деяких інших змін, зокрема і в митному оформленні товарів
Митниця безкоштовно даватиме сертифікати на товари за 3 дні — Мінекономіки / Новини на Громадському радіо

Про це пише Міністерство економічного розвитку і торгівлі України на офіційній сторінці у соцмережі, зазначаючи, що інформація передусім необхідна експортерам та імпортерам у країни ЄС

«Так, наприклад, сертифікати походження EUR.1 будуть видаватися митними органами, а не ТПП, як це відбувалося в рамках автономних торговельних преференцій (Порядок заповнення та видачі митницею сертифіката з перевезення товару EUR.1 відповідно до Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейською спільнотою з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони затверджено наказом Мінфіну від 18.11.2014 №1142, доступний тут: http://bit.ly/1PKgCVB)», — зазначають у Міністерстві.

За офіційним текстом, даний наказ передбачає максимальне спрощення процедури видачі сертифікатів у найкоротший термін з одночасним посиленням відповідальності експортера за правдивість інформації, яка необхідна для визначення українського походження товару.

«При цьому сертифікати будуть видаватись на безоплатній основі та у найкоротший термін, але не більше, ніж три робочих дні після реєстрації заяви у митниці», — додають в Мінекономіки та публікують ряд важливих посилань.

Корисна інформація для експортерів та імпортерів у країни ЄСЗ 1 січня 2016 року починає діяти зона вільної торгівлі мі…

Опубліковано Міністерство економічного розвитку і торгівлі України 6 січня 2016 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+