Слухати

Голова столичної поліції Литви приїде в Україну реформувати правоохоронців

07 січня 2016 - 11:20
Кястутіс Ланчінскас виграв конкурс на заміщення посади керівника місії Європейського Союзу в Україні
Голова столичної поліції Литви приїде в Україну реформувати правоохоронців / Новини на Громадському радіо

Начальник Головного комісаріату поліції Вільнюського округу Кястутіс Ланчінскас збирається очолити в Україні консультативну місію ЄС з реформування правоохоронних органів..

Про це він заявив в інтерв’ю DELFI.

«Я виграв конкурс на заміщення посади керівника місії Європейського Союзу в Україні. Це консультативна місія. Ми будемо надавати допомогу Україні в реформуванні правоохоронних органів: поліції, прикордонних органів та інших», — розповів Ланчінскас.

Сьогодні, 7 січня, Комітет політичної безпеки ЄС, що складається з послів ЄС, повинен затвердити призначення.

Ланчінскас зазначив, що напише заяву про звільнення з поліції Литви одразу після рішення комітету. А до України від збирається переїхати до кінця січня.

«Контракт терміном на 1 рік . Якщо все піде добре, він може бути продовжений на термін до 3 років», — додав він.

За його словами, відбір складався з трьох етапів.

«У першому кандидати направляли свої резюме. У другий етап пройшли шість кандидатів. Вони були запрошені до Брюсселя на інтерв’ю з приймальною комісією. На третьому етапі залишилися два кандидати — я і представник Чехії. Потім відбулася бесіда з верховним представником ЄС із закордонних справ Федеріка Могеріні. Через п’ять днів після цієї розмови я отримав повідомлення , що вибір упав на мене», — заявив він.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+