Слухати

Група чоловіків погрожувала двом кримськотатарським активістам у Києві

07 січня 2016 - 20:57
Кримськотатарський журналіст Айдер Муждабаєв повідомив, що на нього та Сеіт-Бекіра Сулейманова скоєно напад у київському кафе «Мусафір»
Група чоловіків погрожувала двом кримськотатарським активістам у Києві  / Новини на Громадському радіо

Айдер Муждабаєв, котрий є заступником генерального директора кримськотатарського каналу ATR, повідомив про конфлікт у своєму Facebook.

Він написав, що п’ятеро молодиків погрожували і легко ударили двох товаришів. Нападники вимагали вийти з кафе на вулицю, погрожуючи застосувати вогнепальну зброю. Пізніше вони залишили приміщення кафе.

Пан Муждабає повідомив, що вони з паном Сулеймановим лишаються у кафе д прибуття поліції.

На думку журналіста, конфлікт є швидше побутовим, і він не бачить «ніякого політичного підтексту» в цій події.

Около 20.00 в помещении крымскотатарского кафе Musafir Kiev по адресу ул. Саксаганского, 57а была предпринята попытка на…

Опубліковано Ayder Muzhdabaev 7 січня 2016 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+