Слухати

«Привид» Мозгового виявився непотрібним: звільняють 550 бойовиків

07 січня 2016 - 14:00
У Луганську так звана «Народна міліція» вирішила прийняти до свого складу «батальйони територіальної оборони», але не повністю
 «Привид» Мозгового виявився непотрібним: звільняють 550 бойовиків  / Новини на Громадському радіо

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала місцева журналістка Анна Долгарева, посилаючись на власні джерела.

Вона зазначає, що таким чином, «батальйони територіальної оборони» втрачають свою незалежність і мають жити за законами «народної міліції «ЛНР».

Всього таких «батальйонів» 5. Чотирьом з них знайшли застосування, а от сумновідомий «Привид» Олексія Мозгового будуть скорочувати. Долгарева пише, про те, що у «Привиді» воювало вісімсот навчених найманців з усього світу.

В той же час, наголошує Долгарева, керівництво «Привиду» про розформування мовчить. На сайті так званого «МВС «ЛНР» також відсутня будь-яка інформація про зміни в особовому складі.

 

6 января штаб Народной милиции принял решение о вхождении батальонов территориальной обороны в состав корпуса НМ. Раньше…

Опубликовано Анной Долгаревой 6 января 2016 г.

Лідера «Привида» Олексія Мозгового було вбито 23 травня 2015 року біля Михайлівки Перевальського району. Між ним і верхівкою «ЛНР» існувало протистояння. Напередодні гибелі Мозговий провів у підконтрольному йому Алчевську «форум міжнародної солідарності «Антифашизм, інтернаціоналізм, солідарність». Йому забороняли це робити і погрожували розправою. Втім, Мозговий все-таки провів цей форум 8 травня 2015 року.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+