Слухати

Скільки коштує година у донецькому пункті обігріву?

07 січня 2016 - 18:24
Через різке зниження температури у містах України були розгорнуті пункти обігріву, зробили це і на непідконтрольних частинах Донбасу
Скільки коштує година у донецькому пункті обігріву? / Новини на Громадському радіо

Зігрітись біля «буржуйки» та випити солодкого чаю до пунктів обігріву запрошують усіх бажаючих та в першу чергу розташовані вони на соціально незахищені верстви населення, людей, що залишилися без житла. Тому перебування в цих місцях безкоштовне. В Україні.

У Донецьку ж для того, щоб зігрітись у наметі треба заплатити 90 рублів. Це приблизно 30 гривень за годину. А за чай доведеться заплати 25 рублів, цукор обіцяють насипати безкоштовно. Таку інформацію оприлюднили користувачі однієї з соцмереж. Разом з тим у Донецьку працюють хостели, де можна грітись за 100 гривень на добу. 

punkty_obogreva.png

Платні пункти обігріву працюють у Донецьку / vk.com
Платні пункти обігріву працюють у Донецьку
vk.com
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+