Слухати

Суд в Гаазі прийняв позов Коломойського до РФ за аеропорт «Бельбек» в Криму

07 січня 2016 - 11:47
Про це пише Reuters. Суму позовних вимог суд не назвав
Суд в Гаазі прийняв позов Коломойського до РФ за аеропорт «Бельбек» в Криму / Новини на Громадському радіо

Третейський суд у Гаазі в середу прийняв до розгляду позов українського бізнесмена Ігоря Коломойського до Росії, повідомляє Reuters.

Претензії стосуються пасажирського терміналу в аеропорту Севастополя «Бельбек», на управління яким, за словами українського олігарха, у нього є права до 2020 року. Заявник стверджує, що Росія порушила двосторонній договір з Україною про інвестиції. Він хоче, щоб Росія компенсувала йому втрату доходу після того, як він був позбавлений можливості використання об’єкта.

Суму позовних вимог суд не назвав. Однак сам Коломойський оцінив свої втрати, згідно повідомлень зі ЗМІ, в 15 мільйонів доларів.

Позов був поданий Коломойським близько року тому, коли він був головою Дніпропетровської облдержадміністрації.

Представники російської сторони заявили, що суд не має повноважень для розгляду цієї справи і не мають наміру брати участь у засіданнях, які традиційно відбуваються за зачиненими дверима.

Після анексії Криму Росією в березні 2014 року влада півострова здійснила експропріацію та «націоналізацію» майна, що належало структурам Ігоря Коломойського. У нього забрали розташовані в Ялті три санаторії і готель, заправні станції, а також приміщення «Приватбанку», який належить бізнесменові.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+