Слухати

У Луганську заборонили вимагати оплату комунальних послуг від «міліції»

07 січня 2016 - 17:08
«Народна міліція «ЛНР» може безмежно і безоплатно користуватись комунальними послугами
У Луганську заборонили вимагати оплату комунальних послуг від «міліції» / Новини на Громадському радіо

Таку постанову ухвалив «Радмін «ЛНР».

Зазначається, що з усіх об’єктів, де розташовані підрозділи  «Народної міліції «ЛНР» знімається зобов’язання сплачувати комунальні платежі, йдеться на сайті «Радміну «ЛНР».

«Тимчасово заборонити стягнення заборгованості, утвореної за надані комунальні послуги (у тому числі: водопостачання, газ, електрична енергія, теплова енергія, водовідведення, утримання і
експлуатація будинків і прибудинкових територій, збір сміття, ліфтове господарство) по об’єктах, на яких розташовані військові підрозділи Народної міліції Луганської Народної Республіки», — говориться у «постанові».

Пояснюються такі дії «воєнним станом».

Між тим, під час останнього перебою у водопостачанні на непідконтрольні території «ЛНР», Георгій Тука нагадав, що бойовики та місцеві мешканці більше ніж півроку не платять за воду.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+