Слухати

36-метрову «золоту» статую Мао Цзедуна зносять

08 січня 2016 - 13:54
Рішення знести статую було прийнято через те, що вона викликала критику і насмішки. Місцева влада також заявила, що статую було зведено без належних дозволів
36-метрову «золоту» статую Мао Цзедуна зносять  / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє битанська газета Guardian з посиланням на китайські джерела.

Ініціаторами знесення нібито стали місцеві мешканці. За даними видання, приблизна вартість 36-метрової статуї три мільйони юанів (близько 11 мльйонів гривень).

Інформація, що статую демонтували з’явилась через кілька днів після відкриття. На нових фотографіях у пам’ятника Мао відсутні ноги, а голова покрита тканиною. 

Повідомлення про демонтаж скульптури підтвердила офіційна газета «Женмінь жибао». У публікації сказано, що пам’ятник було зведено без оформлення належного дозволу в офіційних органах культури.

Інформація про відкриття статуї з’явилась наприкінці грудня — на початку січня. Зазначалось, що її будівництвом займались підприємці та жителі регіону Тунсюй провінції Хенань. Будівництво було розпочато у березні минулого року.  

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+