Слухати

Бойовики не пустили представників ОБСЄ до свого табору у Алмазній

08 січня 2016 - 16:00
Про це йдеться у звіті місії за 6 січня
Бойовики не пустили представників ОБСЄ до свого табору у Алмазній / Новини на Громадському радіо

«Озброєні члени «ЛНР» відмовилися надати СММ доступ в табір «ЛНР» в м. Алмазна (55 км на захід від Луганська)», — говориться у документі.

Також спостерігачів зупинили на блокпосту біля західного в’їзду в село Комінтернове (23 км на північний схід від Маріуполя) озброєні представники «ДНР». Зазначається, що спостерігачі залишили територію, але повернулися за годину, коли член «ДНР» дозволив їм проїхати до села, але тільки на певну відстань.

Мали місце і затримування представників місії. Зокрема біля пересувного блокпоста за 5 км на східно-північний схід від села Заїченко (25км на північний схід від Маріуполя, 4км на схід від Комінтернового) двоє членів «ДНР», один з яких був озброєний, зупинили СММ і затримали патруль більш ніж на 30 хвилин перед тим, як дозволити СММ продовжити рух у супроводі представника«ДНР».

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+