Слухати

Китайці презентували у Лас-Вегасі перше безпілотне літаюче таксі

08 січня 2016 - 14:50 278
Ehang 184 — перший у світі повністю безпілотний одномісний дрон-вертоліт

Китайський виробник дронів Ehang, презентував на міжнародній виставці на CES 2016 перше в світі безпілотне літаюче таксі, повідомляє itc.ua.

Літальний апарат являє собою гігантський квадрокоптер, розрахований на перевезення одного пасажира. Цікаво те, що їм не потрібно управляти.

letyuche_taksi.jpg

 /
Летюче таксі
itc.ua

Єдине, що є усередині кабіни Ehang 184 — сидіння і невелика підставка із закріпленим на ній планшетом.

Щоб перелетіти з одного місця в інше, потрібно задати маршрут за допомогою супутнього мобільного додатку. Все управління польотом бере на себе дрон, так що ліцензія пілота на використання цього апарата, найімовірніше, не потрібна.

dron_0.jpg

 /
Всередині лише сидіння і планшет
itc.ua

Квадрокоптер 184 (1 пасажир, 8 пропелерів і 4 «руки») має висоту близько 1,5 м і масу близько 200 кг. Сумарної потужності восьми електродвигунів достатньо для перевезення вантажу загальною масою близько 100 кг. У квадрокоптера є невеликий відсік, в який можна покласти рюкзак з особистими речами.

dron_2.jpg

 /
У летючому таксі є відсік для багажу
itc.ua

Дрон характеризується вертикальними зльотом і посадкою. Він може перебувати в повітрі близько 23 хвилин при середній крейсерській швидкості 100 км/год, піднімаючись на висоту близько 3,5 км. 

Коли можна буде побачити 184 в небі виробник не говорить. Компанія Ehang розробила декілька робочих прототипів, але, зазначається, що не варто чекати швидкої появи комерційної версії дрона до тих пір, поки не будуть усунуті перепони на нормативно-правовому рівні.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+