Слухати

Луганські журналісти закликають владу допомогти визволити з полону їхню колегу

08 січня 2016 - 18:39
Журналісти Луганської регіональної організації НСЖУ написали відкритого листа уповноваженій президента з питань мирного врегулювання конфлікту на Донбасі Ірині Геращенко
Луганські журналісти закликають владу допомогти визволити з полону їхню колегу / Новини на Громадському радіо

У ньому вони просять посприяти визволенню з полону журналістки Марії Варфоломєєвої. Завтра, 9 січня, виповнюється рік, як Марія потрапила у неволю бойовиків.

varfolomeeva-2-848x478.jpg

Марія Варфоломєєва рік перебуває у полоні бойовиків / vlada.io
Марія Варфоломєєва рік перебуває у полоні бойовиків
vlada.io

«Усі, хто знав Машу, в один голос кажуть, що журналістка дійсно робила сюжети для центральних українських ЗМІ про становище в окупованому Луганську», — зазначається у листі.

«У зв’язку із тим, що керівництво так званої «ЛНР» вирішило звільнити солдатів ВСУ, що перебувають у полоні, просимо Вас звернути увагу на те, що Марія Варфоломеєва досі перебуває у полоні», — наголошують члени спілки.

Лист підписаний головою Луганької регіональної організації Національної спілки журналістів України Тетяною Вергун.

Відкритий лист щодо визволення з полонужурналістки Марії ВарфоломєєвоїУповноваженому Президента України з мирного вр…

Опубликовано Регіональна організація НСЖУ по Луганській області 8 января 2016 г.

Марію Вафоломеєву бойовики звинувачують у шпигунстві на користь української армії, також їй закидають членство в організації «Правий сектор». 

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+