Слухати

Президент США Обама з дружиною привітали православних з Різдвом

08 січня 2016 - 01:00
Про це повідомила прес-служба Білого дому. У заяві президента США сказано: "в цю урочисту пору року ми відзначаємо народження Ісуса Христа і молимося за мир на Землі"
Президент США Обама з дружиною привітали православних з Різдвом / Новини на Громадському радіо

Президент Сполучених Штатів Америки і його дружина звернулися до усіх православних в США і цілому світі:

«Мішель и я бажаємо щасливого Різдва православним християнам у Сполучених Штатах і по цілому світі. В цю урочисту пору року ми відзначаємо народження Ісуса Христа і молимося за мир на Землі».

Як сказано у зверненні, цей день «дає нам можливість віддячити внескові до нашого прогресу провідників американських православних. Також це дає нам шанс підтвердити нашу відданість захисту релігійних меншин, включно з християнськими меншинами, котрі часто стикаються з насильством і гоніннями у цілому світі. Сьогодні і щодня ми підтримуємо тих, хто страждає від нападів та дискримінації — оскільки ми віримо, що можливість сповідувати ту релігію, що ти сам вибрав, це невід’ємне право кожної людини і основа справедливого суспільства. Тому ми об’єднуємося з нашими православними братами і сестрами у святкуванні і повній надій молитві про мир і справедливість по всьому світі».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+