Слухати

У Краматорську кількість померлих від грипу зросла до 14 людей

08 січня 2016 - 20:40
У період з 27 грудня по 8 січня в Краматорську від вірусно-бактеріальної пневмонії, яка є ускладненням після грипу, померло 14 осіб
У Краматорську кількість померлих від грипу зросла до 14 людей / Новини на Громадському радіо

Про це сьогодні повідомив завідувач міським відділом охорони здоров’я Ігор Михайлов, передає Восточный проект.

Він також сказав, що станом на 8 січня, в стаціонарах Краматорська знаходиться 176 хворих, у тому числі 21 дитина. У важкому стані — 44 людини, у тому числі 4 дитини.

«Що стосується медикаментів, то в лікувальних установах міста є все для стартової терапії», — повідомив Ігор Михайлов.

За даними СЕС Краматорська в місті було зареєстровано 264 випадки захворювань на гострі респіраторно-вірусні інфекції та грип, з них грип діагностовано у 26 чоловік.

Як повідомлялося раніше, в період з 27 грудня по 7 січня в Краматорську Донецької області від ускладнень, викликаних грипом, померли 11 осіб. Таким чином за добу від захворювання пішли з життя три людини.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+