Слухати

У Єнакієво «воюють» між собою загони бойовиків: розстріляна машина ватажка

08 січня 2016 - 12:07
Про розборки повідомляють у групі "Вконтактє" учасники загону бойовків. Водія їх ватажка побили невідомі, а машину розстріляли. Інший бойовик каже, що Донецьк знає про конфлікт, але не реагує
У Єнакієво «воюють» між собою загони бойовиків: розстріляна машина ватажка / Новини на Громадському радіо

Сьогодні вночі, в центрі Єнакієве, невідомими у військовій формі побитий водій командира загону бойовиків «Троя» Ольхона, а його машина розстріляна. Про це повідомляється в групі загону у соцмережі.

«Водієві веліли передати Ольхону, щоб припинив підтримувати Трою і прибрав статті проти командира 3 МСБ Остапа Чорного. З ранку командиру розвідроти поз. Білий, було кілька провокаційних дзвінків від посібників, а можливо і подільників О. Чорного, з метою витягнути за територію частини, але про це ми повідомимо пізніше, після перевірки командуванням мети та змісту цих дзвінків. Поки, за станом на 11.30 новин більше немає, але як кажуть: «Ще не вечір»«, — повідомляють адміністратори групи. 

bezymyannyy_46.png

Повідомлення /
Повідомлення

За їх даними, командир загону Алабай повідомляв раніше про ситуацію у селі Озерянівка, що недалеко від Єнакієво. Там розвивається конфлікт навколо розвідроти ОСпН ТРОЯ («загін спецпризначення)  і 3 МСБ («мотострілковий батальйон») , через надання розголосу першими військових злочинів і розкрадань, до яких мають  відношення другі командування 3 МСБ.

За словами Алабая, злочини покриваються, за незрозумілої причини, командуванням першого армійського корпусу.

«Мені абсолютно не ясна позиція політичного керівництва ДНР, яке несе безпосередню відповідальність за ВСЕ, що відбувається на території Республіки, народ якої повіривши йому, віддав свій голос на легітимних виборах. Мені абсолютно не зрозуміло чому, слава Богу, бойовому духу бійців розвідроти ОСпН ТРОЯ, ідейним ополченцями і простому народу, спроба фізичного знищення з метою знищення свідків зірвалася. Станом на 8.01.2016 облога триває, а ця проблема досі не цікавить лідерів провладного громадського руху ДОНЕЦЬКА РЕСПУБЛІКА, хоча багато бійців і командир розвідроти складаються в цьому русі і про це офіційно повідомлялося в ЗМІ»,  — пише бойовик.

Він заявив, що «особисто 30 грудня поставив до відома про те, що відбувається, Дениса Пушиліна».

«Мене дивує сліпо-глухота офіційного Донецька на таке ЧП, хоча в разі чергової спроби штурму загине, на радість противнику (в даному випадку я маю на увазі українську сторону) багато як ополченців, так і добровольців з РФ, які приїхали, грунтуючись виключно душевним поривом, а не користю, а це може призвести до зовсім катастрофічних наслідків, як в політичній, так і іншій площині», — зазначив, як стверджують у групі «Трої», командир загону Алабай.

bezymyannyy_47.png

Повідомлення  /
Повідомлення

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+