Слухати

Українські користувачі Twitter вимагають припинити масові блокування

08 січня 2016 - 14:56
Топові українські акаунти в соцмережі Twitter блокуються ймовірно завдяки скаргам проросійських акаунтів
Українські користувачі Twitter вимагають припинити масові блокування / Новини на Громадському радіо

Українські користувачі соцмережі Twitter повідомляють про масове блокування топових акаунтів, в організації якого вони підозрюють російських ботів. Користувачі використовують хештеги  #saveUAtwi та #JeSuisUkrTwi, аби служба підтримки та твіттер-спільнота звернула увагу на те, що відбувається. Під санкції потрапили «Новини України»  із 500 тисячами передплатників та багато інших користувачів.

bezymyannyy_48.png

Заблоковані коритувачі /
Заблоковані коритувачі

Активний користувач соцмережі і посол України у Фінляндії Андрій Олефіров написав звернення до техпідтримки з проханням звернути увагу на блокування українських акаунтів. Він пропонує робити скриншоти, які б дозволили довести зловмисний характер банів.

Хвиля блокування почалася після того, як Twitter посилив правила безпеки, за якими можна припиняти дію акаунти за найменші порушення.  При чому інколи в бан потрапляють через твіти, написані до введення нових правил. 

На момент написання новини хештег #saveUAtwi зайняв друге місце у ТОПі українського твіттера. 

Схожа ситуація була кілька місяців тому в Facebook. Тоді навіть президент Петро Порошенко попросив засновника Фейсбуку Марка Цукерберга відкрити український офіс соцмережі. Цукерберг відмовився. Він повідомив, що особисто переглянув спірні пости, за які банили українських користувачів, і заявив, що вони були видалені правильно, оскільки була використана «мова ворожнечі».

Одночасно з блокуванням профілей українських користувачів призупинено і профіль вигаданого персонажу «Лев Щаранский», в якому невідомий російський автор (або група авторів) кепкує з України та українських політиків, а також виставляє в абсурдному світлі російських опозиційних інтелектуалів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+