Слухати

З'явилося відео з квадрокоптера над зруйнованим селом Спартак на Донбасі

08 січня 2016 - 11:26
Спартак розташований за 15 км на південний захід від Ясинуватої. За даними перепису 2001 року населення села становило 1956 осіб

Британський громадянин Грем Філліпс (Graham Phillips) опублікував на своєму каналі в YouTube відео, зняте за допомогою квадрокоптера, над зруйнованим і покинутим селом Спартак на Донбасі.

Спартак розташований за 15 км на південний захід від районного центру — міста Ясинувата. Найближча залізнична станція — Донецьк, за 6 км.

19 січня 2015 року поблизу Спартака українська артилерія під час боїв за Донецький аеропорт придушила вогневі точки терористично-російських угрупувань. Три самохідні артилерійські установки бойовиків після ударів української артилерії зазнали значних пошкоджень та на буксирі були відтягнуті в район Горлівки. Згодом українські війська закріпилися на околиці села. 22 січня вони відійшли від Спартака, утримуючи рубіж Піски-Опитне та західну частину донецького аеропорту.

За даними перепису 2001 року населення села становило 1956 осіб, з них 22,8% зазначили рідною мову українську, 76,64% — російську, а 0,56% — іншу.

Грем Філліпс відомий як активний прихильник бойовиків, який займається громадянською журналістикою на території Донбасу, непідконтрольній Україні.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+