Слухати

На Луганщині посадовці звітували про виконання робіт, які тільки розпочались

09 січня 2016 - 13:12
Порушення виявили працівники Управління захисту економіки Національної поліції в Луганській області
На Луганщині посадовці звітували про виконання робіт, які тільки розпочались / Новини на Громадському радіо

Мова йде про посадовців однієї школи-інтернату Луганської області. У грудні установа проводила відкриті торги. З переможцем торгів комунальне підприємство уклало договір. За нею товариство встановлює протипожежної сигналізації у спальних корпусах інтернату. Вартість робіт та послуг — 200 тисяч гривень.

«Не зважаючи на те, що роботи тільки розпочалися, посадові особи комунального підприємства та товариства склали та підписали фіктивний акт. Даний документ засвідчив, що всі роботи, зазначені в договорі, виконані в повному обсязі», — йдеться у повідомленні Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

Разом з тим, на рахунок товариства було перераховано 200 тисяч бюджетних коштів.

За даним фактом місцевою прокуратурою відкрито кримінальне провадження за статтею 366 (Службове підроблення) Кримінального кодексу України.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+