Слухати

На російському ТБ заявляють про наміри РФ запустити зонд на Венеру

09 січня 2016 - 15:25
Росія планує відновити дослідження планети за допомогою космічного апарату" Венера-Д "з посадковим модулем — зазначають російські ЗМІ
На російському ТБ заявляють про наміри РФ запустити зонд на Венеру / Новини на Громадському радіо

В той час, коли NASA планує висадити людей на ймовірно придатний для життя Марс, Росія планує відновити дослідження Венери за допомогою космічного апарату «Венера-Д» з посадковим модулем. Про це повідомляється у передачі на каналі Роскосмос.

Глядачів запевняють, що запуск дослідницького зонда станцій планують на початку 20-х років.

«Россия планирует возобновить исследования планеты с помощью космического аппарата «Венера-Д» с посадочным модулем. Запуск исследовательского зонда станций планируются в начале 20-х годов. Всего с Земли запустили к Венере 27, из которых 19 – наши, изготовленные в НПО им. Лавочкина. На днях к Венере приблизился японский зонд «Акацуки», запущенный в 2010 году», — йдеться в описі відео. 

«У России есть лидерство и непревзойденные достижения в исследовании Венеры. Ни в одной стране этого нет», — стверджує на відео Лев Зєльоний, директор Інституту космічних досліджень РАН.

Венера — друга від Сонця планета, температура її поверхні сильно підвищена парниковим ефектом — +462 ° C.

Раніше «Громадське радіо» передавало інформацію про приватний проект нідерландського дослідника під назвою Mars One з метою заснування на Марсі постійної людської колонії. Зараз відбувається початок технічної й психологічної підготовки відібраних 24 кандидатів, отримання навичок виживання в ізольованому середовищі та в умовах, наближених до марсіанських. Планується, що перший екіпаж з людей буде доставлений на Марс у 2026 році. Вартість проекту є суттєво нижчою за інші подібні пропозиції завдяки тому, що поселенці не матимуть можливості повернутися на Землю, вони відправляться з метою залишитися на Марсі.

Також повідомлялося, що NASA представило нову програму вивчення Червоної планети, кінцевою метою якої стане висадка астронавтів на поверхню Марсу та спорудження бази на ній до середини 2030 року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+