Слухати

У Слов'янську невідомі пограбували український простір «Теплиця»

09 січня 2016 - 19:06
За словами координаторки Анни, об'єктом зловмисників стала техніка. Винесли все в мішках: комп'ютери, колонки, пилосос і інші речі
У Слов’янську невідомі пограбували український простір «Теплиця» / Новини на Громадському радіо

Сьогодні координатор слов’янської платформи ініціатив «Теплиця», де постійно проходять зустрічі молоді та цікаві заходи, виявила, що їх пограбували, повідомляє місцевий сайт 6262.

По прибуттю на місце злочину поліція провела всі необхідні для розслідування дії: зняли відбитки пальців, сліди від взуття, а також опитали сусідів. Зараз керівники «Теплиці» вже можуть наводити порядок в пограбованому приміщенні.

За словами координаторки Анни, об’єктом зловмисників стала техніка. Винесли все в мішках: комп’ютери, колонки, пилосос і інші речі. Очистили злодії навіть скарбничку з дріб’язком. За мабуть, зловмисники вирішили просто нажитися.

Вікно в приміщення розлили з боку двору, так як в тій частині будинку освітлення погане. На парадному ж вході постійно горить ліхтар.

04b50ba9666e355b00cb489 315 535 475.jpg

Розбите вікно / 6262
Розбите вікно
6262

51ba3fdcd36dc16b391 081fa0f694b81.jpg

Побиті речі / 6262
Побиті речі
6262

«Теплиця»  — комфортний осередок для української молоді у Слов’янську. Найближчими днями вони організовують збори волонтерів, щедрий вечір, тренінги під назвою «Активні громадяни».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+