Слухати

UA Armed Forces оприлюднила відеоролик присвячений спецпідрозділу «Альфа»

09 січня 2016 - 16:28
Ггрупи UA Armed Forces оприлюднила відеоролик присвячений спецпідрозділу «Альфа» Служби безпеки України.
UA Armed Forces оприлюднила відеоролик присвячений спецпідрозділу «Альфа» / Новини на Громадському радіо

«Альфа» — група «А» Центру спеціальних операцій служби безпеки України (повна назва Центр спеціальних операцій по боротьбі з тероризмом, захисту учасників кримінального судочинства та працівників правоохоронних органів) — спецпідрозділ Служби безпеки України.

Найбільшою операцією 1991-1994 років вважається операція «Щит України», метою якої був супровід в 1992-1993 роках контейнерів з новою українською валютою — гривнею, надрукованій у Франції, Італії та Канаді, які переправлялися морським шляхом і по повітрю.

Спецпідрозділ активно задіяний в АТО, хоча 11 квітня 2014 спецпідрозділ «Альфа» відмовилося штурмувати адміністративні будівлі, захоплені у Донецьку та Луганську. Зокрема, таку інформацію того дня оприлюднив на своєму сайті телеканал «112-Україна».

9 грудня 2015 в Києві «Альфа» провела операцію з ліквідації «російської диверсійно-розвідувальної групи», в результаті якої загинули підполковник спецпідрозділу Андрій Кузьменко і підозрюваний у співпраці з російськими спецслужбами  Олег Мужчиль.

З жовтня 2015 «Альфа» забезпечує операцію з кримінального процесу над лідером партії «УКРОП» Геннадієм Корбаном.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+