Слухати

В Японії три роки залізнична станція працює для однієї пасажирки 

09 січня 2016 - 16:16
Кожного дня тільки два потяги зупиняються на станції Камі-Ширатакі з унікальним розкладом, залежно від того, коли дівчина повинна йти до школи і назад
В Японії три роки залізнична станція працює для однієї пасажирки  / Новини на Громадському радіо

Протягом кількох років, на вокзалі Камі-Ширатакі на острові Хоккайдо в Японії потягу чекає одна пассажирка — школярка, яка їде на навчання. Потяг зупиняється там тільки два рази на день, щоб забрати дівчинку і знову привезти після закінчення шкільного дня. 

Як зазначає Сctvnewschina, таким було рішення Японської Залізниці. 

«Три роки тому через віддаленість станції і відсутність вантажів Японсьска  Залізниця планувала закрити станцію. Тим не менш, вони змінили свою думку після того, як виявили, що молода дівчина використовує станцію, щоб щодня їздити в школу. Тепер протягом років поїзд зупиняється на станції тільки для неї. Станція залишатиметься відкритою, поки вона не закінчить школу, планується, що це буде 26 березня 2016 року.  Зараз кожного дня  тільки два потяги зупиняються на станції Камі-Ширатакі  з унікальним розкладом залежно від того, коли дівчина повинна йти до школи і назад», — повідомляють в соцмережі.

 

Forget Harry Potter and platform 9¾ this station only has one passenger The Kami-Shirataki train station is located…

Опубліковано CCTVNews 8 січня 2016 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+