Слухати

За добу в Слов'янську до лікарів звернулися з грипом понад 600 людей — ЗМІ

09 січня 2016 - 16:50
За період з 29 грудня по 9 січня від вірусної пневмонії в місті померла одна жінка
За добу в Слов’янську до лікарів звернулися з грипом понад 600 людей — ЗМІ / Новини на Громадському радіо

За останню добу в Центр первинної медико-санітарної допомоги та службу швидкої допомоги в місті звернувся 621 пацієнт, повідомляє «Деловой Славянск».

Як розповіла начальниця відділу охорони здоров’я Слов’янської міської ради Олена Джим, за період з 29 грудня по 9 січня від вірусної пневмонії в місті померла одна жінка.

«На сьогоднішній день в стаціонарах міста лікується 171 пацієнт, у тому числі 53 з вірусними пневмоніями. Серед госпіталізованих — 119 дітей, з них — 21 пневмонія», — зазначила вона.

Також, за словами Олени Джим, для більшого охоплення пацієнтів стаціонарною допомогою було прийнято рішення про розгортання інфекційного госпіталю в Слов’янську. Для цього були перепрофільовані ліжка залізничної лікарні.

Особливостями такого грипу, за словами начальниці, є підвищення температури до 39-40 градусів, і швидкий розвиток ускладнень — на 2-5 добу з’являється кашель.

Раніше «Громадське радіо» передавало, що від викликаних грипом ускладнень в Краматорську померло 14 осіб.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+