Слухати

Батальйоном бойовиків керує військовий РФ, причетний до вбивства вірменської сім'ї у Гюмрі

10 січня 2016 - 11:49 790
На сьогодні полковник Андрій Рузинський «за досягнуті високі показники у своїй діяльності на Сході України» розглядається командуванням ЗС РФ на посаду начальника штабу 2 АК

Українська розвідка встановила особистість командира так званої 2 окремої мотострілецької бригади 2 АК Центру територіальних військ Південного військового округу ЗС РФ – полковника Нєфьодова. За наявною інформацією, ним виявився полковник ЗС РФ Рузинський Андрій Юрійович. Про це повідомляє прес-служба Головного управління розвідки МО України. 

Згідно з інформацією відомства, попереднім місцем служби полковника Рузинського був контингент ЗС РФ на території Вірменії (м.Гюмрі).

ruzynskyi-01.jpg

Андрій Рузинський та Володимир Путін / ГУР МО України
Андрій Рузинський та Володимир Путін
ГУР МО України

«Перебуваючи на посаді командира 102 військової бази ЗС РФ (Гюмрі) Рузинський А.Ю. провокував загострення азербайджано-вірменського конфлікту, заявляв про необхідність силового вирішення Нагірно-Карабаського конфлікту та, зокрема, був особисто причетний до ситуації із розстрілом військовослужбовцями його частини вірменської родини», — йдеться у повідомленні.

На сьогодні полковник Андрій Рузинський «за досягнуті високі показники у своїй діяльності на Сході України» розглядається командуванням ЗС РФ на посаду начальника так званого штабу 2 АК.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+