Слухати

Ірина Геращенко: в Мінську Україна вимагає звільнення Марії Варфоломеєвої

10 січня 2016 - 20:27
Нардеп Ірина Геращенко відреагувала на лист Луганської регіональної організації НСЖУ щодо визволення з полону «ЛНР» Марії Варфоломеєвої
Ірина Геращенко: в Мінську Україна вимагає звільнення Марії Варфоломеєвої  / Новини на Громадському радіо

varfolomeyeva_0_0_0_0_0.jpg

Марія Варфоломеєва на допиті в Луганську, 2015 рік /
Марія Варфоломеєва на допиті в Луганську, 2015 рік

Одна з учасників переговорів у Мінську Ірина Геращенко у відповідь на лист Луганської регіональної організації Національної спілки журналістів України (НСЖУ) заявила, що питання утримання Марії Варфоломеєвої постійно піднімається українською стороною під час перемовин.

У своєму пості у Фейсбуці вона написала:

Її прізвище і її історію від нас знають наші європейські колеги і дипломати- як приклад безчинств бойовиків, що утримують в полоні не лише військових, але і цивільних, в т ч журналістів. Ми разом з СБУ неодноразово включали і включаємо прізвище пані Марії в усі списки з вимогою на звільнення. Кілька разів її звільнення зривалося». 

Ірина Геращенко радить журналістам Луганщини «публічно і голосно» звернутися до «екс-колеги, екс-речника Януковича, а нині видного діяча бойовиків Родіона Мірошника» з вимогою звільнити Марію Варфоломеєву  

«Саме його боси утримують пані Марію і знущаються над нею вже рік… Може він ще пам’ятає, що колись так само мав квиток НСЖУ, і, може таки, в нього ворухнеться совість, якщо вона хоч колись була. А я в свою чергу , звичайно, продовжу боротьбу за її звільнення і ще і ще раз підніматиму питання звільнення Марії в Мінську 13 січня», — резюмувала уповноважена президента з питань мирного врегулювання конфлікту на Сході України.

Журналісти Луганського регіонального відділення НСЖУ звернулися з листом щодо звільнення колеги Марії Варфоломеєвоі, як…

Опубликовано Iryna Gerashchenko 10 января 2016 г.

8 січня Луганська регіональна організація Національної спілки журналістів України оприлюднила на своїй сторінці у Фейсбуці відкритого листа до уповноваженої президента з питань мирного врегулювання конфлікту на Сході України Ірини Геращенко з проханням посприяти звільненню з полону луганської журналістки Марії Варфоломеєвої. 9 січня виповнився рік, як журналістка перебуває у полоні бойовиків. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+