Слухати

Маріуполець перевозив обладнання для виготовлення наркотиків

10 січня 2016 - 21:00
Оперативну інформацію про це отримали у Жовтневому відділенні поліції
Маріуполець перевозив обладнання для виготовлення наркотиків / Новини на Громадському радіо

zatrymanyy_0.jpg

Затриманий / \"Громадськое радио\"
Затриманий
«Громадськое радио»

«Остановлено транспортное средство водителем которого является гражданин Мариуполя. Выездом следственно-оперативной группы была установлена сумка, в которой хранились предметы для изготовления наркотических веществ», — говорить слідчий Жовтневого відділення поліції Тетяна Калус.

Вже у відділенні затриманий пояснив: він кілька років тому спробував наркотики, зокрема амфітамін, але його немає у вільному продажу, тож він вирішив змайструвати прилад для його виготовлення, — говорить молодий чоловік:

«Несколько лет назад попробовал амфитамин, понравилось его воздействие, с покупкой не получилось, он запрещенный препарат и в аптеке его свободо нет. А вот зготовить его можно из подручных средств. Посидел, почитал литературу, заказал в интернете колбу, мерный стакан и обратный холодильник».

Прилад він змайстрував, сам вживав наркотичні речовини, ще й інколи пригощав друзів. До перевезення свого обладнання вдався, бо вдома був ремонт і батьки на балконі могли знайти прилад. Наразі даний факт внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, чоловіку інкримінують статтю 309 — незаконне зберігання та перевезення наркотичних речовин.

Наталя Поколенко з Донеччини для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+