Слухати

Плотницький заявив, що Росія визнала паспорти незаконної «ЛНР»

10 січня 2016 - 11:04
На офіційних сайтах Держдуми РФ, Міністерства юстиції РФ, Прикордонної служби РФ та Федеральної митної служби РФ жодної інформації про визнання Росією «паспортів «ЛНР» немає
Плотницький заявив, що Росія визнала паспорти незаконної «ЛНР» / Новини на Громадському радіо

Лідер луганських бойовиків «ЛНР» Ігор Плотницкий заявив про те, що офіційна російська влада нібито визнали паспорти незаконної «ЛНР». Про це він заявив у коментарі на одному з місцевих каналів.

За його словами, жителі підконтрольних йому територій Луганській області тепер зможуть перетинати кордон з РФ, що не контролюється Україною, з так званим «паспортом ЛНР». Також Плотницкий заявив, що Росія буде визнавати всі «документи», які створюються незаконним угрупованням.

На сайті так званого «МГБ ЛНР» 30 січня був опублікований перелік документів, необхідних жителям підконтрольних луганським бойовикам територій для перетину кордону з РФ. Так званого «паспорта «ЛНР» немає серед зазначених документів : 

«Для виїзду на територію Російської Федерації громадянам необхідно при собі мати документ, що засвідчує особу громадянина. Таким документом можуть бути: паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, проїзний документ дитини, дипломатичний паспорт, службовий паспорт, посвідчення особи моряка», — йдеться у повідомленні. 

«У осіб, що супроводжують дитину, повинні бути нотаріально завірені згоди обох батьків, а у разі проходження за кордон одного з батьків з дитиною, то нотаріально завірена згода одного з батьків, оформлене у відповідному порядку, а також свідоцтво про народження самої дитини», — підкреслюють «правоохоронці».

Втім, у перетині кордону громадянам може бути відмовлено через недійсні або технічно несправні документи. Наприклад, якщо у паспорт, не вклеєна фотокартка у особи, яка досягла 25- і 45-річного віку .

Також на офіційних сайтах Держдуми РФ, Міністерства юстиції РФ, Прикордонної служби РФ та Федеральної митної служби РФ жодної інформації про визнання Росією «паспортів «ЛНР» немає. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+