Слухати

У січні Верховна Рада запустить нові програми електронного урядування

10 січня 2016 - 16:19
Володимир Гройсман повідомив про те, що з січня депутатам не потрібно буде роздавати всі друковані матеріали під час сесійних засідань, їх нардепи отримуватимуть на електронну пошту
У січні Верховна Рада запустить нові програми електронного урядування / Новини на Громадському радіо

У січні 2016 року уряд завершить роботу над запуском низки нових елементів електронного парламенту у Верховній Раді. Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Верховної Ради України Володимир Гройсман.

З її допомогою депутатам не потрібно буде роздавати всі друковані матеріали під час сесійних засідань, їх нардепи отримуватимуть на електронну пошту. 

Володимир Гройсман розповів, що аналогічну систему кілька років тому ввели у Вінниці. На його думку, така електронна система роботи дуже ефективна, тому над її створенням в Парламенті почали працювати в 2015 році.

Так, на офіційному сайті Верховної Ради будуть розміщені всі законопроекти, які потрібно буде обговорити під час сесії. Всім парламентаріям пропозиції і законопроекти будуть надсилати на електронну пошту для ознайомлення. Оскільки практично всі парламентарії приходять на роботу з гаджетами, вони зможуть вибрати необхідне з документації, і зберегти у себе.

Така реформа дозволить скоротити близько 20 тонн паперу протягом року, а також заправку для принтерів, і саму техніку, передає видання vectornews.

«У 2008 році ми створили перший в Україні Прозорий офіс (раніше, ніж в Грузії). Сьогодні у Вінниці працюють електронні звернення через мапу міста, електронні консультації та запис на прийом до центрів надання адмінпослуг, персональний кабінет мешканця, електронний запис до дитячого садочку, відкритий бюджет, сервіс визначення маршруту громадського транспорту, «калькулятор субсидій», он-лайн чат з диспетчерами міського call-центру «Цілодобова варта» й інші», — додав голова ВРУ.

У січні ми завершуємо роботу над запуском низки нових елементів е-парламенту у Верховній Раді, над якими ми розпочали пр…

Опубліковано Volodymyr Groysman 10 січня 2016 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+