Слухати

В незаконному банку «ДНР» видали 70 тисяч «карток клієнтів»

10 січня 2016 - 12:46
Згідно з повідомленням, близько 55 тисяч карток видано пенсіонерам, а решта — самопроголошеним держслужбовцям
В незаконному банку «ДНР» видали 70 тисяч «карток клієнтів» / Новини на Громадському радіо

Так званий «Центральной республіканський банк», утворений нелегітимною владою угрупування «ДНР», за 2015 рік видав жителям Донецької області 70 тисяч пластикових карток клієнтів. Про це йдеться у підконтрольному бойовикам виданні «Горловка. Сегодня». 

«У минулому році Центральним Республіканським банком був успішно реалізований картковий проект, в рамках якого була створена Республіканська платіжна система, що дозволяє здійснювати безготівкові розрахунки за допомогою платіжних карт. Було ембосовано (відтиснено, — ред.) більш 200 тисяч платіжних карт. На сьогоднішній день власникам видано вже понад 70 тися карток », — заявили в незаконному Центробанку.

Згідно з повідомленням, близько 55 тисяч карт видано пенсіонерам, а решта — самопроголошеним незаконною владою держслужбовцям. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+