Слухати

За холодні батареї платити не треба — Яценюк / Новини на Громадському радіо

За холодні батареї платити не треба — Яценюк

10 січня 2016 - 20:25
Якщо температура в помешканні менше ніж 12 градусів за Цельсієм, власник може не сплачувати рахунок від «Теплокомуненерго»

Про це у «10 хвилинах з прем’єр-міністром» ввечері 10 січня заявив глава уряду Арсеній Яценюк. 

«У випадку, якщо у вашій квартирі температура нижча 18 градусів за Цельсієм, візьміть телефон, подзвоніть та повідомте про це або у «Теплокомуненерго», з яким у вас є договір, або у ваш ЖЕК, або до ОСББ і повідомте їм, що у вас у квартирі температура запросіть невідкладну комісію, щоб вона склала відповідний акт. При цьому обов’язково запитайте номер заявки, яка зареєстрована як ваш телефонний дзвінок. Протягом 72 годин така комісія має обов’язково прибути й зафіксувати таку температуру», — повідомив Яценюк.

Якщо комісія не прибула протягом 72 годин, мешканець має право самостійно скласти відповідний акт, щоб він був достовірний, потрібно запросити сусідів по будинку, щоб вони засвідчили двома підписами, що температура дійсно нижча 18 градусів. 

«У тому випадку, якщо температура у вашій оселі 12 градусів, то ви взагалі не повинні сплачувати по цьому рахунку. Але для цього так само зробіть відповідний акт, передайте його до підприємства «Теплокомуненерго» і це підприємство зобов’язане здійснити перерахунок того рахунку, який виставлений для вашої квартири», — зазначив Яценюк. 

За словами Яценюка за кожен градус нижчої температури рахунок за житлово-комунальну послугу має бути зменшений на 5%. 

Прем’єр-міністр також додав, що наразі субсидію на комунальні послуги отримує 5,4 млн квартировласників й закликав українців нею скористатись.

Глава Уряду також нагадав, що за рішенням Уряду домогосподарства, які використовують природний газ для опалення оселі, можуть протягом шести місяців використати 1200 кубічних метрів газу за пільговою вартістю. Цей об’єм кожен господар може використати так, як вважає за потрібне.

«Тому на шість місяців у вас є обсяг газу за пільговою ціною, яка складає 3600 гривень, це половина від ринкової вартості газу, яку ви використовуєте на власний розсуд», — звернувся Арсеній Яценюк до громадян.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+