Слухати

Частину об’єктів ПАО «ДТЕК Донецькобленерго» націоналізує так звана «ДНР» / Новини на Громадському радіо

Частину об'єктів ПАО «ДТЕК Донецькобленерго» націоналізує так звана «ДНР»

11 січня 2016 - 16:31
Все майно, розподільні підстанції й мережі, що перебувають на балансі ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго» повинні перейти під управління незаконного утворення бойовиків

Про це повідомляє блогер Максим Журналов у виданні «Острів».

«04.01.2016 року о 8.00 за місцевим часом в приміщенні «Донецьких електричних мереж» (м.Донецьк, вул. Постишева 99), представниками Міністерства вугілля та енергетики так званої «ДНР», було оголошено постанову голови «ДНР» — Захарченко А.В., датовану 16.10.2015 року про націоналізацію частини об’єктів ПАТ «ДТЕК-Донецькобленерго», розташованих на тимчасово неконтрольованої урядом України території. Відповідно до зазначеної постанови все майно, розподільні підстанції й мережі, що перебувають на балансі ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго» повинні перейти під управління так званих республіканських підприємств ДП «Республіканська енергетична компанія» (зареєстровані «ДНР») і ТОВ «Енергосервіс Віколд» (зареєстровані «ДНР»). Робочому персоналу оголошено перейти працювати в ці компанії».

За інформацією блогера представники так званого Міністерства вугілля та енергетики «ДНР» Дубовська Г., Поляков Є., Ілляшов А. в приміщення будівлі міністерства (вул. Р. Люксембург 33) зібрали керівників всіх РЕЗ ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго»,  розташованих на тимчасово неконтрольованій території та довели під особисту відповідальність про необхідність співпраці з представниками незаконної «ДНР» і підпорядкування ДП «Республіканська енергетична компанія» і ТОВ «Енергосервіс Віколд».

«Крім того, керівництву ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго» було дано вказівку підготувати для передачі електронні бази споживачів, з якими укладено угоду на постачання електроенергії для відповідного нарахування рахунків для сплати споживачами рахунків в ЦРЛ «ДНР». У разі не виконання зазначеної вказівки, дії працівників компанії «ДТЕК» будуть розцінюватися як саботаж і за законами воєнного часу, повинні будуть арештовані та покарані, шляхом утримування на «ямі». На підприємстві розпочато інвентаризацію основних фондів і майна, під наглядом військових НЗФ «ДНР», — зазначає Журналов 

Він пише, що більшість населення Макіївки обігрівається за допомогою електрообігрівачів, а такі навантаження викликають фізичне руйнування проводу і його розриви. У той же час за інформацією блогера, з боку керівництва Міністерства вугілля та енергетики так званої «ДНР» віддаються команди не приймати непопулярні заходи на тимчасове відключення енергомереж, щоб уникнути перевантаження, а йде умисне руйнування енергосистеми.

«В даний час на складах так званих республіканських підприємств відсутні устаткування і матеріали, насамперед електричні дроти, трансформатори та масло до нього, які вкрай важливі для здійснення поточних ремонтів. Враховуючи викладену інформацію, виникнення енергетичного колапсу — це лише питання часу», — вважає Максим Журналов.

Нагадаємо, що підприємства ДТЕК належать олігарху Рінату Ахметову.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+