Слухати

Департамент протидії наркозлочинності бере на роботу поранених бійців АТО

11 січня 2016 - 16:12 319
Зозулі Олександру з 128-ї бригади, під Дебальцевим танк бойовиків переїхав руку. Інший боєць — Ливицький Леонід з 30-ї бригади — йому під час бою під Саур-Могилою відірвало ногу

Голова Департаменту протидії наркозлочинності Ілля Кива на своїй сторінці у Facebook повідомляв, що буде влаштовувати на роботу військових, які отримали важкі поранення в зоні АТО і частково втратили працездатність. За сьогодні, 11 січня, в Департамент заяви написали вже двоє учасників бойових дій на Донбасі. 

Зозулі Олександру з 128-ї бригади, під Дебальцевим танк бойовиків переїхав руку, в результаті чого була ампутація кінцівки. Інший боєць — Ливицький Леонід з 30-ї бригади — йому під час бою з незаконними збройними формуваннями під Саур-Могилою відірвало ногу. 

«Але кожен з них сповнений життя і бажання працювати і приносити користь своїй Батьківщині. Вони молоді, міцні духом. Головне, щоб Батьківщина не забувала тих, хто віддавав за неї свої життя! Хлопці оформляють документи на працевлаштування та вже наступного тижня приступлять до роботи в Департаменті», — написав пан Кива. 

Сегодня в Департамент противодействия наркопреступности приехали двое ребят устраиваться на работу, каждый из них участн…

Опубліковано Ильєю Кивою 11 січня 2016 р.

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+