Слухати

Кількість внутрішніх переселенців в Україні перевищила мільйон

11 січня 2016 - 12:46
З Донецької та Луганської областей виїхали понад 992 тисячі осіб, а з Криму та Севастополя — понад 21 тисячу людей
Кількість внутрішніх переселенців в Україні перевищила мільйон / Новини на Громадському радіо

Кількість внутрішніх переселенців в Україні з тимчасово непідконтрольних Києву районів Донбасу та анексованого Росією Криму перевищила мільйон осіб. Про це інформує Держслужба з надзвичайних ситуацій на своєму офіційному сайті.

«Згідно з оперативною інформацією, з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО до інших регіонів переселено 1 мільйон 14 тисяч 583 особи», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що з Донецької та Луганської областей виїхали понад 992 тисячі осіб, а з Криму та Севастополя — понад 21 тисячу людей, у тому числі більше 166 тисяч дітей і понад 499 тисяч людей з інвалідністю та осіб похилого віку.

За даними ДСНС, найбільше внутрішньо переміщених осіб розміщено у Луганській, Харківській, Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Київській областях та Києві. Найменше — від двох до чотирьох тисяч — у Тернопільській, Чернівецькій, Рівненській, Закарпатській, Івано-Франківській та Волинській областях.

«Місцевими органами виконавчої влади постійно проводиться пошук приміщень, придатних для розміщення внутрішньо переміщених осіб. На цей час визначено 659 об’єктів різної форми власності, в яких можливе розміщення 11 тисяч 178 внутрішньо переміщених осіб», — зазначили в ДСНС.

Як повідомляли в ООН, станом на липень 2015 року в Україні нараховується 1 млн. 401тис. внутрішньо переміщених осіб.

ck-vak7wgaa5e6j.jpg-large.jpeg

Інфографіка по ВПО в Україні / Twitter OOН
Інфографіка по ВПО в Україні
Twitter OOН

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+