Слухати

У штаб-квартирі ООН відкривається виставка «Ukraine EXISTS»  / Новини на Громадському радіо

У штаб-квартирі ООН відкривається виставка «Ukraine EXISTS»

11 січня 2016 - 19:52
У понеділок, 11 січня, у штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку українські дипломати і митці відкривають виставку «Ukraine EXISTS», присвячену українському сьогоденню

Як повідомив журналістам куратор виставки, лідер музичного гурту «Антитіла» Тарас Тополя, її мета – ознайомити світ із достовірними фактами та правдивою інформацією щодо війни на Донбасі, передає «Радіо Свобода».

«Чому ми проводимо виставку саме в ООН? Тому що там, серед іншого, постійне скупчення, неймовірна концентрація міжнародних журналістів, дипломатів, людей, які насправді творять майбутнє світу. Виставка складається з двох частин, які ми умовно позначили як «Мир» та «Війна», військова реальність на Сході й цивільна реальність, невід’ємною частиною якої є мистецтво», – зазначив Тополя. 

12 540 743_972 952 819 451 125_1 761 476 252 329 937 979_n.jpg

Тарас Тополя на виставці «Ukraine EXISTS» / Facebok//Тарас Тополя
Тарас Тополя на виставці «Ukraine EXISTS»
Facebok//Тарас Тополя

Виставка, яку організували волонтерський фонд «Вільні UA» та українські митці та фотографи, складається з двох частин: фото- та відеопоказів документальних матеріалів «Донбас. Війна» й з виставки творів «Сучасне українське мистецтво» (включає живопис, кераміку, плакат). 

За словами Тараса Тополі, ідея виставки виникла минулої зими, коли йшли запеклі бої за Донецький аеропорт, а згодом – за Дебальцеве. Тими днями у Радбезі ООН у Нью-Йорку постійно скликали екстрені засідання, на яких російські дипломати спотворювали факти й події, що стосувалися конфлікту на Донбасі.

У штаб-квартирі ООН виставка працюватиме 11-26 січня, офіційне її відкриття проведуть у вівторок. Пізніше виставку перевезуть до Українського культурного центру в Нью-Йорку. 

 

Знайшли наш, рідний, жовто-блакитний!Для акредитації на виставку мистецтва і правди «Ukraine EXISTS», що відкривається…

Опубліковано Тарасом Тополею 11 січня 2016 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+