Слухати

У Запоріжжі пройшов марафон читання дитячих книжок вголос «Книголісся»

11 січня 2016 - 13:07
Організатори хотіли нагади батькам і дітям, що є також живе спілкування, для якого не потрібні кнопки чи гаджети
У Запоріжжі пройшов марафон читання дитячих книжок вголос «Книголісся» / Новини на Громадському радіо

10 січня у Запоріжжі відкрив свої двері дитячий простір «Книголісся». Ідея заходу в тому, що протягом дня всі бажаючи можуть читати вголос свої улюблені дитячі книжки.

За словами організаторки Ольги Баранової, головне завдання простору – нагади батькам і дітям, що окрім книжок, творчості, казок, є також живе спілкування, для якого не потрібні кнопки чи гаджети.  

«Наші відвідувачі – це діти у віці від 6 місяців до 12 років. Тобто ті, хто цікавляться саме дитячою літературою. Під час «Книголісся» ми роздаємо спеціально розроблені буклети, де окрім адрес усіх міських дитячих бібліотек, є поради батькам від психологів та педагогів про те, як виховати дитину читачем», — каже пані Ольга. 

img_8646.jpg

«Книголісся» у Запоріжжі / Громадське радіо
«Книголісся» у Запоріжжі
Громадське радіо

img_8651.jpg

Організатори хотіли нагадати, що таке живе спілкування / Громадське радіо
Організатори хотіли нагадати, що таке живе спілкування
Громадське радіо

Серед головних порад – читати самому (дитина має бачити приклад), читати вголос та якомога довше тримати дитину подалі від гаджетів.  

«Книголісся» та його формат народилися під час першого всеукраїнського фестивалю «Запорізька книжкова толока», що відбувся у жовтні. Тоді дитячий майданчик зібрав чи не більше відвідувачів, ніж доросла програма ярмарку. Саме тому ідею вирішили розвивати.

Паралельно з читаннями на «Книголіссі» проходять майстер-класи, виставки дитячих картин, музичні перформанси та презентації. Для маленьких та великих запоріжців захід безкоштовний.

img_8659.jpg

Діти читали відомі казки вголос / Громадське радіо
Діти читали відомі казки вголос
Громадське радіо

img_8662.jpg

Маленька запоріжанка / Громадське радіо
Маленька запоріжанка
Громадське радіо

«Книголісся» повернеться у Запоріжжя у лютому. Всього у місті, завдяки підритмці фонду USAID, заплановано проведення чотирьох таких заходів.   

 

Максим Щербина із Запоріжжя для «Громадського радіо». 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+